top of page
pohled 4

NOVOSTAVBA BYTOVÉHO DOMU V ULICI MLADOBOLESLAVSKÁ

Kompletní návrh a projekt novostavby bytového domu v pražské ulici Mladoboleslavská.

Naše společnost se při realizaci zaměřila především na detail návrhu interiéru a exteriéru objektu.

Kontakt:  602-696-587

Společnost Design&Build, s.r.o. také nabízí realizace profesionálních grafických podkladů v rozsahu velmi kvalitních architektonických 3D vizualizací. Vizuální prezentace mohou být vyhotoveny v souladu s projekty staveb a interiérů, které firma realizuje. Společnost se při zajištění podkladů zaměřuje především na ověření správného vizuálního spolupůsobení materiálů, konstrukčních vazeb, proporcí, apod.

ARCHITEKTONICKÉ ŘEŠENÍ

PŮDORYS 1.PP

1NP.jpg

PŮDORYS 1.NP

1NP.jpg

PŮDORYS 2.NP

2NP.jpg

PŮDORYS 3.NP

3NP.jpg

DISPOZICE

Architektonické, výtvarné a materiálové řešení

Objekt rodinného domu je navržen jako kompaktní hmota se sedlovou střechou, na kterou v jižní části navazuje nižší hmota se střechou plochou. K sousední garáži přiléhá přízemní hmota se „zelenou“ střechou, která řeší krytí navrhované rampy do 1.PP (garáží), dále je zde umístěna pracovna přízemního bytu a prostor pro technologie.

Materiálově je rodinný dům navržen v kombinaci klasické probarvené omítky a dřevěného obkladu (avizovaná první a druhá hmota). V části s probarvenou omítkou je v samotném zateplovacím systému navrženo lehké „historizující“ členění, které navrhovanou hmotu zjemní a obohatí ji o jistý detail.

INTERIÉR

Dispoziční a provozní řešení

Dispoziční řešení 1.PP je věnovaný výhradně parkovacím plochám, ty jsou přístupné rampou pro osobní automobily nebo komunikačním jádrem (výtah, schodiště). V prostoru 1.PP je umístěno 7 parkovacích stání včetně 1 pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Návrh 1.NP je věnovaný hlavnímu vstupu do objektu, který se odehrává přes společné zádveří, do kterého ústí také hlavní domovní schodiště. Ze společného zádveří dále vstupuje do dvougenerační bytové jednotky A. Na vstup do bytové jednotky také navazuje výstup z výtahu. V rámci 1.NP se dále vstupuje do technické místnosti, která je přístupná z hlavního domovního schodiště.

V rámci druhého nadzemního podlaží je navržena druhá dvougenerační bytová jednotka B. Ta je také přístupná hlavním domovním schodištěm, nebo výtahem, který ústí do zádveří tohoto bytu.

V rámci podkrovního podlaží je dále navržena třetí dvougenerační bytová jednotka C. Ta je také přístupná hlavním domovním schodištěm, nebo výtahem, který ústí do zádveří tohoto bytu.

INFO

VIZUALIZACE OBJEKTU

PARTNER PRO VAŠE REALIZACE

PROJEKCE A ARCHITEKTURA

Komplexní projekční služby v oblasti pozemních staveb realizované naším profesionálním projekčním týmem.

STAVEBNÍ REALIZACE

Realizace pozemních staveb a rekonstrukcí na klíč našimi zaměstnanci a dlouholetými partnery.

REALITNÍ SLUŽBY

Nákup, prodej, provoz nemovitostí naším realitním střediskem. 

NÁZORY NAŠICH KLIENTŮ

"V přístupu firmy Design&Build se spojila poctivá řemeslná práce s aktivním tvůrčím přístupem, který byl však vždy otevřen mnohdy zcela laickým připomínkám mě coby zákazníka. Odbornost byla dle mého názoru doplněna dnes ne již zcela samozřejmou transparentností a poctivým jednáním v otázkách finančních. V neposlední řadě bych rád vyzdvihl neochvějné plnění termínů a lidský přístup, jenž je dnes dle mého mínění v realitním světě jevem výjimečným."

- Marek Antonín

" S kompletní rekonstrukcí našeho bytu, kterou realizovala firma Design&Build s.r.o jsme velmi spokojeni. Hledali jsme firmu, která by udělala všechno na klíč, tak abychom se o nic nemuseli starat. Od prvního kontaktu, přes návrhy provedení, samotnou rekonstrukci až po předání klíčů probíhalo vše naprosto perfektně, a přesně podle domluvy. Všechny termíny, materiály a především požadovanou kvalitu a cenu firma beze zbytku dodržela. Firmu mohu jen doporučit."

- Karel Dohnal

KDE NÁS NAJDETE?

ADRESA

Design&Build s. r. o.

Vinohradská 1465/73,

Praha 2 - 120 00 - Vinohrady

MÁTE KONKRÉTNÍ PŘEDSTAVU O SPOLUPRÁCI? SPOJTE SE S NÁMI

Email: posvic@design-build.cz

Tel: 602-696-587

Fakturace:

Design&Build s.r.o.

Bořivojova 748/73, Praha 3 - 130 00

Hlavní město Praha

IČ: 242 70 857, DIČ: CZ 242 70 857

  • Facebook
CONTACT
bottom of page