top of page
A_3_Strancice_pixl
C_3_Strancice_pixl
B_3_Strancice_pixl
08 1NP

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V OBCI STRANČICE

Kompletní návrh a realizace novostavby rodinného domu v obci Strančice byl zaměřen na vysokou kvalitu realizovaných prací a použitých prvků.

Součástí návrhu bylo vyhotovení velmi kvalitní a profesionální 3D vizualizace jak interiéru, tak exteriéru. 

Kontakt:  602-696-587

Společnost Design&Build, s.r.o. také nabízí realizace profesionálních grafických podkladů v rozsahu velmi kvalitních architektonických 3D vizualizací. Vizuální prezentace mohou být vyhotoveny v souladu s projekty staveb a interiérů, které firma realizuje. Společnost se při zajištění podkladů zaměřuje především na ověření správného vizuálního spolupůsobení materiálů, konstrukčních vazeb, proporcí, apod.

ARCHITEKTONICKÉ ŘEŠENÍ

PŮDORYS 1.NP

1NP.jpg

PŮDORYS 2.NP

2NP (1).jpg

DISPOZICE

Architektonické, výtvarné a materiálové řešení

Novostavba dvoupodlažního rodinného domu je navržena jako celistvá hmota s výraznými předstupujícími částmi v 1.NP, které plní funkci teras. Objekt je realizován tak, aby spolupůsobil s okolním prostředím v obci Strančice.

Materiálové řešení objektu je koncipováno jako bílá fasáda s dřevěnými zdobnými prvky na exteriéru stavby a dřevěnými rámy oken.

V interiéru se materiálové řešení odrazilo od exteriérového návrhu. Hlavním sjednocujícím prvkem samotného interiéru rodinného domu je jeho dřevěná podlaha s doplňujícími prvky dřevěných vestavných skříní a polic. Jako doplňující část bytových jednotek opticky slouží bílá kuchyňská linka a bílá omítka, která je ideální vyváženou volbou jako kombinace s vybranými dřevěnými prvky.

INTERIÉR

Dispoziční a provozní řešení

Objekt je koncipován pro rodinné bydlení tří rodin. Dispoziční řešení objektu je navrženo jako 3 dvoupodlažní bytové jednotky. Hlavní vstup je situován v 1.NP na severovýchodní straně objektu, na který navazují vstupy do jednotlivých bytových jednotek. Všechny byty jsou navrženy se zádveřím, které slouží současně jako šatna, ze které se dá volně vstoupit do hlavního prostoru bytové jednotky, tzn. obývacího prostoru s jídelnou a kuchyní. V přízemí je také navržena toaleta a schodiště, díky kterému je umožněn snadný přístup do 2.NP.

V druhém podlaží každé bytové jednotky je navržena ložnice, pokoj a koupelna s toaletou. Výjimkou je bytová jednotka situovaná na severozápadní stranu objektu. Díky větší podlahové ploše bytu, byla v 1.NP zrealizována pracovna a v druhém podlaží pokoj i koupelna navíc.

INFO

VIZUALIZACE OBJEKTU

PARTNER PRO VAŠE REALIZACE

PROJEKCE A ARCHITEKTURA

Komplexní projekční služby v oblasti pozemních staveb realizované naším profesionálním projekčním týmem.

STAVEBNÍ REALIZACE

Realizace pozemních staveb a rekonstrukcí na klíč našimi zaměstnanci a dlouholetými partnery.

REALITNÍ SLUŽBY

Nákup, prodej, provoz nemovitostí naším realitním střediskem. 

NÁZORY NAŠICH KLIENTŮ

"V přístupu firmy Design&Build se spojila poctivá řemeslná práce s aktivním tvůrčím přístupem, který byl však vždy otevřen mnohdy zcela laickým připomínkám mě coby zákazníka. Odbornost byla dle mého názoru doplněna dnes ne již zcela samozřejmou transparentností a poctivým jednáním v otázkách finančních. V neposlední řadě bych rád vyzdvihl neochvějné plnění termínů a lidský přístup, jenž je dnes dle mého mínění v realitním světě jevem výjimečným."

- Marek Antonín

" S kompletní rekonstrukcí našeho bytu, kterou realizovala firma Design&Build s.r.o jsme velmi spokojeni. Hledali jsme firmu, která by udělala všechno na klíč, tak abychom se o nic nemuseli starat. Od prvního kontaktu, přes návrhy provedení, samotnou rekonstrukci až po předání klíčů probíhalo vše naprosto perfektně, a přesně podle domluvy. Všechny termíny, materiály a především požadovanou kvalitu a cenu firma beze zbytku dodržela. Firmu mohu jen doporučit."

- Karel Dohnal

KDE NÁS NAJDETE?

ADRESA

Design&Build s. r. o.

Vinohradská 1465/73,

Praha 2 - 120 00 - Vinohrady

MÁTE KONKRÉTNÍ PŘEDSTAVU O SPOLUPRÁCI? SPOJTE SE S NÁMI

Email: posvic@design-build.cz

Tel: 602-696-587

Fakturace:

Design&Build s.r.o.

Bořivojova 748/73, Praha 3 - 130 00

Hlavní město Praha

IČ: 242 70 857, DIČ: CZ 242 70 857

  • Facebook
CONTACT
bottom of page