top of page
pohled západní

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V OBCI VELKÉ VŠELISY

Návrh a projekt novostavby rodinného domu v obci Velké Všelisy.

Naše společnost se při realizaci zaměřila především na detail návrhu interiéru, včetně dílčího vybavení objektu a kompletního návrhu exteriéru objektu.

Kontakt:  602-696-587

Společnost Design&Build, s.r.o. také nabízí realizace profesionálních grafických podkladů v rozsahu velmi kvalitních architektonických 3D vizualizací. Vizuální prezentace mohou být vyhotoveny v souladu s projekty staveb a interiérů, které firma realizuje. Společnost se při zajištění podkladů zaměřuje především na ověření správného vizuálního spolupůsobení materiálů, konstrukčních vazeb, proporcí, apod.

ARCHITEKTONICKÉ ŘEŠENÍ

PŮDORYS 1.NP

1NP.jpg

PŮDORYS 2.NP

2NP.jpg

DISPOZICE

Architektonické, výtvarné a materiálové řešení

Architektonické a výtvarné řešení rodinného domu je navrženo jako kompaktní hmota se sedlovou střechou, na kterou navazuje nižší hmota se střechou plochou. Objekt je tedy opticky rozčleněn na rodinný prostor (sedlová střecha) a samostatnou garáž (střecha plochá).

Materiálově je rodinný dům navržen v kombinaci klasické probarvené omítky (kompaktní hmota se sedlovou střechou) a dřevěného obkladu (hmota se střechou plochou).

INTERIÉR

Dispoziční a provozní řešení

Dispoziční řešení objektu je navrženo jako rodinný dům se 2 podlažími, garáží a terasou.  

Vstup v 1.NP je situován na severozápadní stranu objektu. Za vstupem je navrženo zádveří se šatnou, které slouží i jako vstup do samostatné garáže. Na zádveří přirozeně navazuje na obývací prostor s kuchyní a jídelnou, ze kterého je umožněn snadný přístup do koupelny s toaletou, pracovny a spíže, která je umístěna pod schodištěm do druhého podlaží.

V druhém nadzemním podlaží je navržena chodba, která slouží jako spojnice mezi ostatními místnostmi ve 2.NP (koupelna, 2 dětské pokoje a ložnice s terasou).

INFO

VIZUALIZACE OBJEKTU

PARTNER PRO VAŠE REALIZACE

PROJEKCE A ARCHITEKTURA

Komplexní projekční služby v oblasti pozemních staveb realizované naším profesionálním projekčním týmem.

STAVEBNÍ REALIZACE

Realizace pozemních staveb a rekonstrukcí na klíč našimi zaměstnanci a dlouholetými partnery.

REALITNÍ SLUŽBY

Nákup, prodej, provoz nemovitostí naším realitním střediskem. 

NÁZORY NAŠICH KLIENTŮ

"V přístupu firmy Design&Build se spojila poctivá řemeslná práce s aktivním tvůrčím přístupem, který byl však vždy otevřen mnohdy zcela laickým připomínkám mě coby zákazníka. Odbornost byla dle mého názoru doplněna dnes ne již zcela samozřejmou transparentností a poctivým jednáním v otázkách finančních. V neposlední řadě bych rád vyzdvihl neochvějné plnění termínů a lidský přístup, jenž je dnes dle mého mínění v realitním světě jevem výjimečným."

- Marek Antonín

" S kompletní rekonstrukcí našeho bytu, kterou realizovala firma Design&Build s.r.o jsme velmi spokojeni. Hledali jsme firmu, která by udělala všechno na klíč, tak abychom se o nic nemuseli starat. Od prvního kontaktu, přes návrhy provedení, samotnou rekonstrukci až po předání klíčů probíhalo vše naprosto perfektně, a přesně podle domluvy. Všechny termíny, materiály a především požadovanou kvalitu a cenu firma beze zbytku dodržela. Firmu mohu jen doporučit."

- Karel Dohnal

KDE NÁS NAJDETE?

ADRESA

Design&Build s. r. o.

Vinohradská 1465/73,

Praha 2 - 120 00 - Vinohrady

MÁTE KONKRÉTNÍ PŘEDSTAVU O SPOLUPRÁCI? SPOJTE SE S NÁMI

Email: posvic@design-build.cz

Tel: 602-696-587

Fakturace:

Design&Build s.r.o.

Bořivojova 748/73, Praha 3 - 130 00

Hlavní město Praha

IČ: 242 70 857, DIČ: CZ 242 70 857

  • Facebook
CONTACT
bottom of page