top of page
14 obý z patra

REKONSTRUKCE RODINNÉHO DOMU V ULICI KOBERKOVA

Kompletní rekonstrukce interiéru rodinného domu v pražské ulici Koberkova. 

Součástí návrhu bylo zhotovení velmi kvalitní a profesionální 3D vizualizace interiéru. 

Při projektování i stavební realizaci byl kladen důraz na provedení detailu v kontextu původního návrhu domu. 

Kontakt:  602-696-587

Společnost Design&Build, s.r.o. také nabízí realizace profesionálních grafických podkladů v rozsahu velmi kvalitních architektonických 3D vizualizací. Vizuální prezentace mohou být vyhotoveny v souladu s projekty staveb a interiérů, které firma realizuje. Společnost se při zajištění podkladů zaměřuje především na ověření správného vizuálního spolupůsobení materiálů, konstrukčních vazeb, proporcí, apod.

ARCHITEKTONICKÉ ŘEŠENÍ

PŮDORYS 1.NP

PŘÍZEMÍ.jpg

PŮDORYS 2.NP

1NP.jpg

PŮDORYS PODKROVÍ

PODKROVÍ.jpg

DISPOZICE

Architektonické, výtvarné a materiálové řešení

Při architektonickém a výtvarném řešení interiéru bytové jednotky naše společnost dbala především na originálnost a preciznost návrhu a realizace. 

V přízemní bytové jednotce je hlavní dominantou krb, který opticky rozděluje kuchyň s jídelnou od samotného obývacího prostoru s galerií. 

Materiálové řešení podlahových krytin v celém objektu je koncipováno jako dřevo-dekor ve většině obytných místnostech (ložnice, pokoje, obývací pokoj) a ve zbylých částech rodinného domu (kuchyň, koupelna, toaleta a chodba se zádveřím v přízemní bytové jednotce) jako keramická dlažba.

INTERIÉR

Dispoziční a provozní řešení

Dispoziční řešení objektu je rozděleno na dvě bytové jednotky. První byt je situován v přízemní části rodinného domu. Za vstupem je navrženo zádveří, které je opatřeno prostornou šatnou. Na zádveří navazuje chodba, ze které je umožněn snadný přístup na samostatnou toaletu a do hlavní obývací místnosti s kuchyní a jídelnou. V obývacím prostoru je realizována malá galerie, která je přirozeně napojena na ložnici, 2 dětské pokoje a koupelnu. 

Druhá bytová jednotka je umístěna v  2.NP a podkroví. Pro snadný přístup ke vstupu do bytové jednotky, který je situován na jihovýchodní stranu objektu, je navrženo venkovní otevřené schodiště. Za vstupem je realizováno zádveří s šatnou, na které navazuje hala se schodištěm do obývacího pokoje s kuchyní a terasou. Zároveň je z haly umožněn snadný přístup do koupelny a 2 dětských pokojů v 2.NP. V podkrovní části bytové jednotky je navržena ložnice s koupelnu a terasou.

INFO

VIZUALIZACE OBJEKTU

PARTNER PRO VAŠE REALIZACE

PROJEKCE A ARCHITEKTURA

Komplexní projekční služby v oblasti pozemních staveb realizované naším profesionálním projekčním týmem.

STAVEBNÍ REALIZACE

Realizace pozemních staveb a rekonstrukcí na klíč našimi zaměstnanci a dlouholetými partnery.

REALITNÍ SLUŽBY

Nákup, prodej, provoz nemovitostí naším realitním střediskem. 

NÁZORY NAŠICH KLIENTŮ

"V přístupu firmy Design&Build se spojila poctivá řemeslná práce s aktivním tvůrčím přístupem, který byl však vždy otevřen mnohdy zcela laickým připomínkám mě coby zákazníka. Odbornost byla dle mého názoru doplněna dnes ne již zcela samozřejmou transparentností a poctivým jednáním v otázkách finančních. V neposlední řadě bych rád vyzdvihl neochvějné plnění termínů a lidský přístup, jenž je dnes dle mého mínění v realitním světě jevem výjimečným."

- Marek Antonín

" S kompletní rekonstrukcí našeho bytu, kterou realizovala firma Design&Build s.r.o jsme velmi spokojeni. Hledali jsme firmu, která by udělala všechno na klíč, tak abychom se o nic nemuseli starat. Od prvního kontaktu, přes návrhy provedení, samotnou rekonstrukci až po předání klíčů probíhalo vše naprosto perfektně, a přesně podle domluvy. Všechny termíny, materiály a především požadovanou kvalitu a cenu firma beze zbytku dodržela. Firmu mohu jen doporučit."

- Karel Dohnal

KDE NÁS NAJDETE?

ADRESA

Design&Build s. r. o.

Vinohradská 1465/73,

Praha 2 - 120 00 - Vinohrady

MÁTE KONKRÉTNÍ PŘEDSTAVU O SPOLUPRÁCI? SPOJTE SE S NÁMI

Email: posvic@design-build.cz

Tel: 602-696-587

Fakturace:

Design&Build s.r.o.

Bořivojova 748/73, Praha 3 - 130 00

Hlavní město Praha

IČ: 242 70 857, DIČ: CZ 242 70 857

  • Facebook
CONTACT
bottom of page