top of page
půdorys hlavní

REKONSTRUKCE BYTOVÉ JEDNOTKY V ULICI K BRUSCE

Kompletní rekonstrukce bytové jednotky v pražské ulici K Brusce.

Tento byt byl rekonstruován za účelem nájemního dlouhodobého bydlení.

Při návrhu a projektu byl kladen důraz na čistotu řešení a provedení detailu v kontextu původních dochovaných prvků bytu.

Kontakt:  602-696-587

Společnost Design&Build, s.r.o. také nabízí realizace profesionálních grafických podkladů v rozsahu velmi kvalitních architektonických 3D vizualizací. Vizuální prezentace mohou být vyhotoveny v souladu s projekty staveb a interiérů, které firma realizuje. Společnost se při zajištění podkladů zaměřuje především na ověření správného vizuálního spolupůsobení materiálů, konstrukčních vazeb, proporcí, apod.

ARCHITEKTONICKÉ ŘEŠENÍ

PŮDORYS 

Půdorys.jpg

DISPOZICE

Architektonické, výtvarné a materiálové řešení

Celkové pojetí bylo ovlivněno maximálně stanovenou cenou rekonstrukce v rámci rentability projektu v realitním bussinesu. Proto byl zvolen jednoduchý princip s důrazem na funkci a udržovatelnost.

 

Materiálové řešení podlahových krytin v bytové jednotce je koncipováno jako dřevo-dekor ve všech obytných místnostech (ložnice, obývací pokoj s jídelnou) a ve zbylých částech bytů (kuchyň, koupelna s toaletou) jako keramická dlažba.

INTERIÉR

Dispoziční a provozní řešení

Bytová jednotka je rozdělena do formátu 2+kk s ohledem na maximální využití kapacity bytu.

Za vstupem do bytové jednotky je situováno zádveří s velkým množstvím úložného prostoru. Na samostatné zádveří je napojena koupelna s toaletou a prostorná šatna. Prostor pro šatnu slouží také jako spojnice zádveří, ložníce a hlavního obývacího prostoru s kuchyní a jídelnou. Vstup na balkon je situován s ložnice.

INFO

PARTNER PRO VAŠE REALIZACE

PROJEKCE A ARCHITEKTURA

Komplexní projekční služby v oblasti pozemních staveb realizované naším profesionálním projekčním týmem.

STAVEBNÍ REALIZACE

Realizace pozemních staveb a rekonstrukcí na klíč našimi zaměstnanci a dlouholetými partnery.

REALITNÍ SLUŽBY

Nákup, prodej, provoz nemovitostí naším realitním střediskem. 

NÁZORY NAŠICH KLIENTŮ

"V přístupu firmy Design&Build se spojila poctivá řemeslná práce s aktivním tvůrčím přístupem, který byl však vždy otevřen mnohdy zcela laickým připomínkám mě coby zákazníka. Odbornost byla dle mého názoru doplněna dnes ne již zcela samozřejmou transparentností a poctivým jednáním v otázkách finančních. V neposlední řadě bych rád vyzdvihl neochvějné plnění termínů a lidský přístup, jenž je dnes dle mého mínění v realitním světě jevem výjimečným."

- Marek Antonín

" S kompletní rekonstrukcí našeho bytu, kterou realizovala firma Design&Build s.r.o jsme velmi spokojeni. Hledali jsme firmu, která by udělala všechno na klíč, tak abychom se o nic nemuseli starat. Od prvního kontaktu, přes návrhy provedení, samotnou rekonstrukci až po předání klíčů probíhalo vše naprosto perfektně, a přesně podle domluvy. Všechny termíny, materiály a především požadovanou kvalitu a cenu firma beze zbytku dodržela. Firmu mohu jen doporučit."

- Karel Dohnal

KDE NÁS NAJDETE?

ADRESA

Design&Build s. r. o.

Vinohradská 1465/73,

Praha 2 - 120 00 - Vinohrady

MÁTE KONKRÉTNÍ PŘEDSTAVU O SPOLUPRÁCI? SPOJTE SE S NÁMI

Email: posvic@design-build.cz

Tel: 602-696-587

Fakturace:

Design&Build s.r.o.

Bořivojova 748/73, Praha 3 - 130 00

Hlavní město Praha

IČ: 242 70 857, DIČ: CZ 242 70 857

  • Facebook
CONTACT
bottom of page