top of page
Rekonstrukce bytového domu u Mladé Boleslavi

REKONSTRUKCE BYTOVÉHO DOMU U MLADÉ BOLESLAVI

 

Kompletní rekonstrukce bytového domu s funkcí azylového domu. Naše společnost provedla stavební úpravy obsahující změny dispozic interiéru a kompletní zateplení objektu včetně výměny vnějších výplní otvorů.

DÍLČÍ FÁZE ZAKÁZKY

PROJEKCE

Naše společnost zpracovávala na zakázce tyto projekční a inženýrské činnosti:

  • architektonická studie

  • projekt pro ohlášení stavby

  • projekt interiéru

  • zajištění stavebního povolení

REALIZACE

Naše společnost zajišťovala generální dodávku stavby ve všech částech:

  • dodávka HSV

  • dodávka PSV

  • dodávka koncových prvků

INFORMACE

ARCHITEKTURA A TYPOLOGIE

DISPOZICE

Dispoziční řešení

 

V prvním podzemním podlaží jsou navrženy skladové prostory a prádelna. V prvním nadzemním podlaží je navržena kancelář, zasedací místnost s kuchyňkou, krizový pokoj, byt správce a technická místnost. Nově bylo zbudováno schodiště do sklepních prostor. Toto schodiště navazuje na stávající schodiště do horních pater objektu.

Druhé a třetí nadzemní podlaží jsou identická. V každém z těchto podlaží jsou umístěny 4 pokoje. Každý z pokojů má vlastní zádveří s šatní skříní a vlastní koupelnu s toaletou.

V podkroví jsou umístěny dva pokoje, každý z nich má vlastní koupelnu a zádveří. Jeden z pokojů je dále rozšířen ještě o jednu místnost - pokoj. V podkroví je dále umístěna odpočinková místnost, kuchyňka s jídelnou a koupelna s WC.

INTERIÉR

Architektonické a výtvarné řešení

 

V rámci stavebních úprav došlo ke kompletnímu zateplení objektu. Díky zateplovacímu systému je objekt nově rozčleněn historizujícími prvky (římsy, bosáže, šambrány okolo oken atd.). Historizující prvky celý objekt nově rozčlenily, objekt tak dostal jiné, důstojnější měřítko. Dále došlo ke kompletní výměně vnějších výplní otvorů, jejich členění bylo voleno tak, aby se co nejvíce podobalo dělení původních oken.

CONTACT

ADRESA

Design&Build s.r.o.

Vinohradská 1465/73,

Praha 2 - 120 00 - Vinohrady

ZAUJALO VÁS TO, ČÍM SE ZABÝVÁME? NECHTE NÁM ZPRÁVU

MÁTE KONKRÉTNÍ PŘEDSTAVU O SPOLUPRÁCI? SPOJTE SE S NÁMI

Email: posvic@design-build.cz

Tel: 724-900-564

bottom of page